Pārlekt uz galveno saturu

Vakcinācija pret saslimstību ar Covid-19 gadatirgos un pilsētas svētkos: Smiltenē, Krāslavā, Rundāles pilī, Cēsīs un Kuldīgā

Lapa tika atjaunota: 15.07.2021

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks Smiltenē, Krāslavā, Rundāles pilī un Kuldīgā. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās gan pašvaldības, gan vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji, gan NBS. 

Sestdien, 17. jūlijā, izbraukuma vakcinācija notiks: 

 

  • 8:00 – 14:00 Smiltenes pilsētas svētkos Atmodas ielā 2
  • 8:00 – 14:00 Krāslavas vasaras gadatirgū Krāslavas pils pagalmā 
  • 10.00-17.00 Aucē Jelgavas ielā  1a (būs iespēja izvēlēties visus LV pieejamos vakcīnas veidus)
  • 10:00 – 17:00 Rundāles stādu tirgū Rundāles pilī
  • 11:00 – 18:00 Cēsīs pie Rožu laukuma
  • 11:00 - 19:00 Kuldīgas Amatnieku tirgū liepziedu laikā Baznīcas ielā 1
Svētdien, 18.jūlijā, izbraukuma vakcinācija notiks: 
  • 11:00 - 19:00 Kuldīgas Amatnieku tirgū liepziedu laikā Baznīcas ielā 1

Gadatirgos un pasākumos pamatā tiks vakcinēts ar Pfizer vakcīnu. Ar katru iedzīvotāju, kas saņems vakcīnu, atsevišķi sazināsies un vienosies par viņam tuvāko un ērtāko balstvakcīnas saņemšanas vietu un laiku. 

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara). 

Nedēļas nogalē darbosies arī liela mēroga vakcinācijas centri un vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams šeit.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst.10:00.

 

Atsauce uz pirmavotu

Veselības ministrija

Atvērt mājaslapu