Pārlekt uz galveno saturu

Vakcinācija pret saslimstību ar Covid-19 gadatirgos šajā nedēļas nogalē notiks sešās pašvaldībās

Lapa tika atjaunota: 20.08.2021

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks sešās vietās Latvijā - Jēkabpilī, Daugavpilī, Balvos, Preiļos, Ķekavā un Carnikavā. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās gan pašvaldības, gan vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji, gan NBS. 

Sestdien, 21. augustā, izbraukuma vakcinācija notiks: 
  • no plkst.10:00 līdz 15:00 Jēkabpilī gadatirgus pilsētas svētku ietvaros pie DEPO
  • no 8:00 līdz 14:00 Balvos Tirgus iela 4
  • no 10:00 līdz 14:00 Daugavpilī tirdziņā Rīgas ielā 
  • no 9:00 līdz 14:00 Ķekavas pilsētas svētkos
  • no 11:00 lūdz16:00 Preiļu pilsētas parkā
  • no 9:00 līdz 16:00 Carnikavas Nēģu svētkos Stacijas ielā 15
Svētdien, 22.augustā, izbraukuma vakcinācija notiks: 
  • no 9:00 līdz 14:00 Ķekavas novada svētkos pie Jaunu ideju centra Ķekavā 

Gadatirgos un pasākumos tiks vakcinēts ar Pfizer vakcīnām. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara). 

Vakcinācijas pakalpojums Latvijā ir bezmaksas, ērts un iedzīvotājiem ir iespēja izvēlēties dažādu ražotāju vakcīnas. Vakcinācijas pakalpojumu var saņemt pie ģimenes ārstiem, ārstniecības iestādēs, masu vakcinācijas centros, vakcinācijas punktos tirdzniecības centros, izbraukuma vakcinācijas laikā gadatirgos, pilsētas svētkos.

Atsauce uz pirmavotu

Veselības ministrija

Atvērt mājaslapu