Pārlekt uz galveno saturu

Vakcinācija pret saslimstību ar Covid-19 gadatirgos 31.jūlijā un 1.augustā notiks dažādās cilvēku iecienītās pulcēšanās vietās

Lapa tika atjaunota: 01.08.2021

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks vairākās cilvēku pulcēšanās vietās – pludmalē, galvaspilsētas iedzīvotāji iecienītā atpūtas vietā Mežaparkā, Limbažos un Lielvārdē. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās gan pašvaldības, gan vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji, gan NBS.

Gadatirgos un pasākumos tiks vakcinēts pamatā ar Pfizer vakcīnu.

Sestdien, 31. jūlijā, izbraukuma vakcinācija notiks:
  • no plkst. 11:00 līdz 18:00 Limbažu pilsētas svētkos Limbažu kultūras namā
  • no plkst. 9:00 līdz 17:00 Lielvārdē pie kultūras centra “Lielvārde”
  • no plkst. 10:00 līdz 16:00 Rīgas Mežaparkā laukumā pie ieejas Zoodārzā
Svētdien, 1. augustā, izbraukuma vakcinācija notiks:
  • no plkst. 10:00 līdz 16:00 Vecāķu pludmales tuvumā

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Nedēļas nogalē darbosies arī liela mēroga vakcinācijas centri un vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams šeit.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst.10:00.
 

Autors: Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa