Pārlekt uz galveno saturu
2023. gada maijā Pasaules veselības organizācija paziņoja, ka Covid-19 pandēmija vairs nav uzskatāma par starptautisku ārkārtas situāciju veselības jomā.

Informācija mājaslapā vairs netiek regulāri atjaunota.

Turpmāk aktuālā informācija par vakcināciju un vakcīnām pret Covid-19 tiek publicēta arī krievu valodā

Lapa tika atjaunota: 14.01.2021

Ņemot vērā krievvalodīgo iedzīvotāju interesi par Latvijā pieejamo vakcīnu iedarbību un citiem praktiskiem jautājumiem saistībā ar vakcināciju, šodien SPKC tīmekļa vietnē publicēta informācija par vakcināciju arī krievu valodā https://www.spkc.gov.lv/lv/vakcinas-pret-covid-19-ru.

Aicinām ikvienu izmantot šo vietni kā uzticamu avotu, kurā smelties oficiālo un aktuālo informāciju par vakcīnām pret Covid-19. Jautājumu un atbilžu sadaļā ir atbildes uz jautājumiem par vakcīnām pret Covid-19 un vakcināciju Latvijā.

Savukārt, ja interesējošais jautājums vēl nav atbildēts, iedzīvotājiem ir iespēja savus jautājumus sūtīt uz e-pastu: covidjautajumi@spkc.gov.lv
 
Informācija krievu valodā, tostarp atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par vakcīnām, pieejama arī Zāļu valsts aģentūras lapā https://www.zva.gov.lv/lv/pacientiem-un-sabiedribai/zales/vakcinas-pret-covid-19/informaciya-o-vakcinakh-protiv-covid-19-pacientam.

 

Atsauce uz pirmavotu

Slimību profilakses un kontroles centrs

Atvērt mājaslapu