Pārlekt uz galveno saturu

Turpinās senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta no 9.00-10.00 dienās, kad liela mēroga centri strādā

Lapa tika atjaunota: 31.05.2021

Arī šonedēļ turpinās senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta liela mēroga centros no 9.00-10.00, kad liela mēroga centri strādā.

Rīgā šonedēļ strādās 4 liela mēroga centri:

  • Ķīpsalas halle un Kongresu namā senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta notiks otrdien. Šajos centros vakcinācija plānota ar Pfizer/BioNTech vakcīnām,
  • Rīgas Centrāltirgus vakcinācijas centrā senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta notiks trešdien, piektdien un svētdien, vakcinējot iedzīvotājus ar Janssen vakcīnām;
  • ATTA centra vakcinācijas centrā senioru stunda būs piektdien, kad plānots vakcinēt ar Moderna vakcīnām. Savukārt sestdien seniori varēs saņemt Janssen vakcīnu.

Cēsu vakcinācijas centrā senioru stunda notiks otrdien, kad plānota vakcinācija ar  Pfizer/BioNTech vakcīnu, bet sestdien un svētdien seniorus vakcinēs ar Janssen vakcīnu. Ar Janssen vakcīnu ceturtdien seniorus bez iepriekšēja pieraksta vakcinēs arī Kuldīgas vakcinācijas centrā.

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un tagad jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē: manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989.

Liela mēroga vakcinācijas centru darba laiks 1. vakcīnām no 31. maija līdz 6. jūnijam.

Atsauce uz pirmavotu

Veselības ministrija

Atvērt mājaslapu