Pārlekt uz galveno saturu

Turpinās senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta 9.00-10.00 dienās, kad liela mēroga centri strādā

Lapa tika atjaunota: 24.05.2021

No 24. līdz 30. maijam turpinās senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta liela mēroga centros plkst. 9.00–10.00 dienās, kad centri strādās.


Rīgā šonedēļ strādās 4 liela mēroga centri. Ķīpsalas halle strādās piektdien, sestdien un svētdien, ATTA centrs piektdien un sestdien. Kongresu nams strādās pirmdien, otrdien, trešdien, un seniorus gaida bez iepriekšēja pieraksta no 8.00–9.00. Rīgas Centrāltirgus strādās piektdien, sestdien un svētdien, vakcinējot iedzīvotājus ar Janssen vakcīnu.

Kopumā visā Latvijā šonedēļ strādās vakcinācijas centri 17 Latvijas pilsētās.

Liela mēroga centros vakcinācija šonedēļ plānota ar Pfizer/BioNTech vakcīnu, kā arī Janssen vakcīnu. Janssen vakcīna, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva, būs pieejama Rīgas Centrāltirgū piektdien, sestdien un svētdien, ATTA centrā sestdien, kā arī Cēsu vakcinācijas centrā svētdien.

Iedzīvotāji var uzzināt par vakcinācijas centru darba laiku pašvaldību mājas lapās vai zvanot uz tālruni 8989.

Vakcinācijas centru darba laiks.

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un tagad jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989.

Atsauce uz pirmavotu

Veselības ministrija

Atvērt mājaslapu