Pārlekt uz galveno saturu

Prioritāri vakcinējamo grupu iedzīvotāji, kuri iepriekš pieteikušies manavakcina.lv, vēl šodien papildu tiks mudināti vakcinēties

Lapa tika atjaunota: 29.04.2021

Ņemot vērā nedēļas nogalei – 1. un 2. maijam, kā arī turpmākajām maija dienām atvērtās vakcinācijas vietas un laikus, ikviens iedzīvotājs, kurš atbilst prioritārajai grupai, aicināts nekavēties un jau tagad vietnē manavakcina.lv izvēlēties vakcinācijas laiku vēl pirms visas pārējās sabiedrības vakcinācijas uzsākšanas. Vakcināciju ir iespējams veikt jau šajā nedēļā.

Šobrīd vairāki tūkstoši vakcinācijas laiku īpaši rezervēti tieši iedzīvotājiem vecumā virs 60 gadiem, iedzīvotājiem ar hroniskām saslimšanām, arī izglītības iestāžu darbiniekiem un dažādiem operatīvo dienestu un iestāžu darbiniekiem. Ikviens iedzīvotājs šajās grupās tiek aicināts ienākt vietnē manavakcina.lv, izvēlēties vakcinācijas vietu visā Latvijā un vēlamo laiku, lai jau 1. un 2. maijā saņemtu savu vakcīnu pret Covid-19.

Šobrīd izvēlei pieejamas vietas gan 1., gan 2. maijam Rīgas vakcinācijas centros, kā arī Valmierā, Liepājā, Alūksnē, Jūrmalā, Tukumā, Kuldīgā, Ķekavā, Rēzeknē un Daugavpilī. Vietnē manavakcina.lv vakcinācijas vietas un laika izvēle ir vienkārša:

  1. identificēšanās ar eParakstu vai internetbankas autorizāciju,
  2. vakcinācijas vietas izvēle,
  3. piedāvāto laiku izvēle,
  4. vakcinācijas vietas un laika apstiprinājums.

Lai nodrošinātu raitu prioritāro grupu iedzīvotāju vakcināciju, aicinām tuviniekus, radus un draugus savstarpēji palīdzēt tiem, kuriem tehnoloģiju izmantošana varētu būt šķērslis vietnes manavakcina.lv izmantošanai. Vienlaikus aicinām seniorus izmantot tālruni 8989, lai pieteiktos vakcinācijai jau 1. un 2.maijā, ja gaidīšana uz vakcināciju ir iekavējusies kādā citā vakcinācijas vietā.

Atsauce uz pirmavotu

Veselības ministrija

Atvērt mājaslapu