Pārlekt uz galveno saturu

Kopš pirmdienas vietnē manavakcina.lv jau vairāk nekā 4 200 cilvēki individuāli izvēlējušies vakcinācijas vietu

Lapa tika atjaunota: 23.04.2021

Kopš jaunās manavakcina.lv funkcionalitātes, jau vairāk nekā 4 200 iedzīvotāju varējuši gūt pievienoto vērtību no jaunās vienotās vakcinācijas sistēmas, kas ļāvusi pašiem brīvi izvēlēties vakcinācijas laiku un vietu. Visi prioritāro grupu iedzīvotāji var izvēlēties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku. Kopš šīs nedēļas un turpmāk tā ir būtiska priekšrocība visiem iedzīvotājiem, kas pieteikušies vietnē manakacina.lv vai arī par tālruni 8989.

Šobrīd vietnē manavakcina.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš pieder kādai no atvērtajām prioritārajām grupām un atbilstoši ministru kabineta noteikumiem atbildīgās valsts iestādes vai dienesti ir iesnieguši jau sarakstus par iekļaušanu prioritārajā grupā, var brīvi izvēlēties sev vēlamo vakcinācijas iestādi un laiku no šobrīd vietnē manavakcina.lv piedāvātajām iespējām.

Šajā nedēļā pakāpeniski uzsāktā sistēmas izmantošana ir būtisks priekšnoteikums, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs gan šobrīd prioritāro grupu ietvaros, gan arī brīdī, kad visas iedzīvotāju grupas būs atvērtas, varētu operatīvi izvēlēties vakcinācijas vietu sev ērtā vietā un laikā, lai raiti nodrošinātu vakcināciju.

23., 24. un 25. aprīlī vairākos liela mēroga vakcinācijas centros iedzīvotājiem no šobrīd atvērtajām prioritārajām grupām ir iespēja vakcinēties ar Pfizer-BioNTech Covid-19 vakcīnu Comirnaty, iepriekš reģistrējoties, izvēloties konkrētu vietu un laiku vietnē manavakcina.lv. Manavakcina.lv kalendāros īpaši aicinām tagad izvēlēties vakcinācijas centrus Cēsīs, Ventspilī, Daugavpilī.

Lai prioritāro grupu iedzīvotāji varētu patstāvīgi izvēlēties vakcinācijas iestādes un laiku savas vakcīnas saņemšanai:

  1. jāatver vietne manavakcina.lv (un jāaizpilda pieteikums vakcīnai, ja tas vēl nav aizpildīts);
  2. ja iedzīvotāja prioritārā grupa ir atvērta, tad jāizvēlas kalendārs no tiem liela mēroga centriem, kas darbosies šajā nedēļas nogalē, atzīmējot sev vēlamo laika intervālu;
  3. jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts);
  4. jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku.

Atsauce uz pirmavotu

Veselības ministrija

Atvērt mājaslapu