Pārlekt uz galveno saturu

Ikviens Latvijas pieaugušais iedzīvotājs vietnē manavakcina.lv var izvēlēties vakcinācijas vietu un laiku

Lapa tika atjaunota: 20.05.2021

Ņemot vērā Ministru kabineta lēmuma par visas sabiedrības pakāpenisku vakcināciju no 3. maija, no šodienas vietnē manavakcina.lv jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā virs 18 gadiem var izvēlēties sev tuvāko un ērtāko vakcinācijas vietu visā Latvijā un pieraksta laiku. Šodien iedzīvotājiem ir pieejami vairāk nekā 21700 brīvie vakcinācijas pierakstu laiki. Pierakstu laiki tiks pakāpeniski papildināti. Lai saņemtu savu vakcīnu, jāiet uz vietni manavakcina.lv, jāautorizējas ar internetbanku vai eParakstu un jāizvēlas vakcinācijas vieta un laiks.

Vakar vakcinācijas iespēja vēl pirms visas iedzīvotāju vakcinācijas tika atvērta arī tiem manavakcina.lv reģistrētajiem iedzīvotājiem, kuri vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989 bija pieteikušies vēl martā un aprīlī. Vēl iepriekš, 30. aprīlī, iespēja izvēlēties kalendāra laikus varēja visi tie, kuri vēl februāra ietvaros pieteicās savai Covid-19 vakcīnai vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

Šodien vakarā plānotā Pfizer-BioNTech ražoto vakcīnu piegāde tiks nogādāta uz vairākiem liela mēroga vakcinācijas centriem jau 4.maija rītā, kā arī uz dažiem centriem un citām vakcinācijas vietām tuvākajās dienās, lai nodrošinātu raitu iedzīvotāju vakcināciju.

No šodienas un turpmāk vakcinācijas veicēji, tai skaitā lielajos vakcinācijas centros, aizvien aktīvāk vērs vaļā vakcinācijas vakcinācijas pierakstus vietnē manavakcina.lv, lai turpināti liela mēroga vakcinācijas nodrošināšanu.

30. aprīlī iespēja vēl pirms visas sabiedrības vakcinācijas izvēlēties pieraksta laiku tika nodrošināta 40 222 iedzīvotājiem, kuri vietnē manavakcina.lv bija pieteikušies vēl februāra mēneša laikā, savukārt 2. maijā izvēle tika nodrošināta 31 874 iedzīvotājiem, kuri bija pieteikušies manavakcina.lv martā un aprīlī.

Lai jebkurš Latvijas iedzīvotājs vakcinētos pret Covid-19:

  1. jāatver vietne manavakcina.lv;
  2. jāautorizējas ar internetbanku vai eParakstu;
  3. jāizvēlas vakcinācijas vieta un laiks;
  4. atgādinām, ka vakcinācijas pieraksts ir atvērts ne tikai tuvākajām dienām, bet trīs nedēļām uz priekšu;
  5. jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts);
  6. jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku.

Joprojām pieteikties vakcīnai un pieteikties uz noteiktu laiku un vietu var arī pa tālruni 8989.

Atsauce uz pirmavotu

Veselības ministrija

Atvērt mājaslapu