Pārlekt uz galveno saturu

4. maijā vakcinācija pēc iepriekšējas pieteikšanās vietnē manavakcina.lv vai 8989 notiks 13 vakcinācijas centros

Lapa tika atjaunota: 04.05.2021

Turpinot maija brīvdienās ieplānoto vakcināciju, rītdien, 4. maijā, vakcinācija, kā plānots, norisināsies Rīgā (ATTA centrā, Centrāltirgū, Rīgas Kongresu namā, Ķīpsalas hallē), Cēsīs, Rēzeknē, Daugavpilī (Kultūras pilī, Parādes 7 sporta kompleksā), Jelgavā, Liepājā, Jūrmalā, Tukumā un Alūksnē. Vakcinācija pret Covid-19 tiek veikta tiem iedzīvotājiem, kuri jau iepriekš izvēlējās šīs vietas un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

Iedzīvotāji, kuri rīt un arī turpmākās dienas nāks uz kādu no vakcinācijas vietām uz pieraksta laiku, aicināti ierasties vakcinācijas vietā ne ātrāk par 10-15 minūtēm. Cilvēki vakcinācijas centrā tiek laisti iekšā tad, ja ir pienācis viņu pieraksta laiks vai piecas minūtes pirms pieraksta. Aicinām iedzīvotājus bez iepriekšēja pieraksta (izņemot senioru no 9.00 līdz 10.00) nenākt uz vakcinācijas centriem. Pieraksts vakcinācijai veicams vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

Vakcinācijas pieraksts visērtāk arī turpmāk veicams tikai vietnē manavakcina.lv vai nepieciešamības gadījumā pa tālruni 8989. Tālruni 8989 aicinām izmantot senioriem, ja piekļuve vietnes manavakcina.lv ir ierobežota. Seniori noteikti var sazināties arī ar savu ģimenes ārstu.

Atsauce uz pirmavotu

Veselības ministrija

Atvērt mājaslapu