Pārlekt uz galveno saturu

20. maijā notiks EPALE starptautiskā diskusija "Veselīgas dzīves prasmes Covid ērā"

Lapa tika atjaunota: 19.05.2021

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma EPALE aicina piedalīties šā gada otrajā starptautiskajā tiešsaistes diskusijā, kas notiks ceturtdien, 20.maijā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00.

Diskusijas tēma būs sabiedrības izpratnes vairošana par veselīgu dzīvi no vispārīga un praktiska rakursa pieaugušo izglītībā. Svarīgākie diskusijas pieturas punkti būs pieaugušo izglītības programmu risinājumi jautājumos, kas skar sabiedrības veselību pandēmijas laikā, kā arī nepieciešamo zināšanu nodrošināšana iedzīvotājiem, veidojot paliekošu izpratni par veselīgu dzīvi un palīdzot pieņemt pārdomātus lēmumus.

Rakstisko diskusiju iesāks tiešraide, kurā piedalīsies pieaicinātie eksperti no Eiropas pamata prasmju tīkla un EuroHealthNet. Tajā iepazīstinās ar sabiedrības veselības nozares starptautiskajām iniciatīvām, kuru mērķis ir novērst iedzīvotāju nevienlīdzību šajā jomā.

Tiešraides diskusiju vadīs EBSN ģenerālsekretāre Graciella Sbertoli un to rediģēs EBSN redaktors Tamāšs Harangozo.

Diskusijā ar savu viedokli par sabiedrības veselības iniciatīvām aicinām dalīties un iesaistīties ikvienu interesentu!

Lai piedalītos diskusijā, ir nepieciešams reģistrēties EPALE platformā.

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.

Atsauce uz pirmavotu

Izglītības un zinātnes ministrija

Atvērt mājaslapu