Pārlekt uz galveno saturu
No 25. janvāra darba vietās, veikalos, sabiedriskajā transportā un citās publiskās vietās jālieto medicīniskā maska vai respirators.

Atbalsts sabiedrībai

Lapa tika atjaunota: 12.03.2021

Covid-19 ierobežošanai radītie ierobežojumi var skart ikvienu no mums. Valdība nodrošina daudzveidīgus atbalsta mehānismus plašām sabiedrības grupām. Taču arī ikviens no mums var sniegt atbalstu līdzcilvēkiem – sevišķi pensionāriem, mediķiem, kā arī tiem, kuri ievēro stingru izolāciju mājās vai karantīnu. 
Brīvprātīgo palīdzības kustība #paliecmājās ir sabiedriskā iniciatīva, kas savieno palīdzības sniedzējus (brīvprātīgos, sociālos dienestus, NVO un citus) ar cilvēkiem, kuriem palīdzība šobrīd ir visvairāk nepieciešama. Tā ir praktiskās palīdzēšanas kustība, kurā var iesaistīties visi - gan tie, kuri vēlas kā brīvprātīgie sniegt palīdzību, gan tie, kuriem šī palīdzība ir nepieciešama. Brīvprātīgo komanda visā Latvijā palīdzēs nopirkt produktus, higiēnas preces, bezrecepšu medikamentus, izvest pastaigā suni, nogādāt un saņemt pasta sūtījumus vai gluži vienkārši - piezvanīs un parunāsies.
Ja nepieciešama palīdzība, zvani 25661991, bet, ja vēlies palīdzēt, apmeklē mājas lapu https://paliec-majas.lv/ vai #paliecmājās grupu Facebook.