Pārlekt uz galveno saturu

Kultūras norišu organizētājiem

Lapa tika atjaunota: 27.02.2021

Līdz 6. aprīlim tāpat kā brīvdabas takas apmeklējumiem aizvien būs atvērtas muzeju ārtelpu ekspozīcijas, nodrošinot vienvirziena kustību. Dabas takās, muzeju ārtelpās un pie vides un dabas objektiem, kurus apmeklē liels cilvēku skaits, sejas maskas jālieto ikvienam no 7 gadu vecuma.

No 12. janvāra ir atvērtas bibliotēkas, lai tās var atsākt grāmatu izsniegšanu, tomēr bibliotēku lasītavas apmeklētājiem arī turpmāk būs slēgtas.

Drošības pasākumi bibliotēkās:

  • vienam apmeklētājam paredzēt vismaz 10 m2 no apmeklētājiem pieejamās telpu platības, vienlaikus bibliotēkā atrodas ne vairāk kā 20% no kopējā iespējamā cilvēku skaita
  • pie ieejas labi redzamā vietā izvietot informāciju, tai skaitā svešvalodās, par maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu, kas vienlaikus var atrasties bibliotēkā
  • apmeklētāji ierodas tikai individuāli, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus
  • notiek apmeklētāju vienvirziena plūsma

Vienuviet ir apkopota un atjaunota #Ēkultūra resursa pieejamību, aicinot iedzīvotājus ārkārtējās situācijas laikā visdažādākās kultūras norises izbaudīt virtuāli, savukārt kultūras jomā pieejamos e-pakalpojumus saņemt attālināti, iestādes klātienē neapmeklējot.

#Ēkultūra resurss vienuviet pieejams KM tīmekļvietnē

Vadlīnijas sociālās distancēšanās nodrošināšanai filmēšanas un profesionālās skatuves mākslas mēģinājumu procesā (.jpg)

Vadlīnijas TV un radio žurnālistu darbam (.jpg)

Atsauce uz pirmavotu

Kultūras ministrija

Atvērt mājaslapu