Pārlekt uz galveno saturu
Covid-19 izplatības ierobežošanai ārkārtējā situācija Latvijā spēkā līdz 2020. gada 9. jūnijam. Fiziskā distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi joprojām jāievēro!
Covid-19 aktualitātes

Mācības attālināti

Risinājumi pilnvērtīga mācību procesa nodrošināšanai

Lapa tika atjaunota: 01.04.2020

Sākot ar 13. martu profesionālajās izglītības iestādēs un ar 23. martu visās izglītības iestādēs, mācības norit attālināti. Šī procesa plānojumu nosaka skolas vadība sadarbībā ar skolotājiem, ciešā saziņā ar vecākiem un skolēniem.

No 6.aprīļa līdz 29.maijam darbadienās no plkst. 9.00 līdz 13.40 kanālā “ReTV” tiks pārraidītas mācību stundas 1.-4.klašu skolēniem, bet kanālā “Sportacentrs.com TV” no plkst. 9.00 līdz 16.40 - mācību stundas 5., 6., kā arī 9. un 12.klašu skolēniem. Stundu saraksts. 

Lai sekmētu mācīšanos attālināti, informācija jau šobrīd ir pieejama arī televīzijā un Latvijas Sabiedrisko mediju platformā lsm.lv. Informācija par visiem LTV7 raidījumiem un programmu #paliecmājās Izglītība lapā: Replay.lsm.lv

Papildu informāciju meklē:

Projekts Skola2030 sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru ir izstrādājis vadlīnijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm attālinātu mācību īstenošanai.

Skolotājiem

Atsauce uz pirmavotu

Izglītības un zinātnes ministrija